ResellerBook İle İnternetten Para Kazanmak

Günümüzde pek çok kişi, çalışmak için, kendisine uygun iş imkanları bulmaya çalışmaktadır. Ekmek aslanın ağzında denildiği gibi, günümüzde de iş bulmak bir o kadar zordur. İş bulsanız, kendi istediğiniz gibi bir iş bulamazsınız, bulsanız, istediğiniz ücreti alamazsınız… Bu liste böyle uzar gider. Ve siz sonunda, ya istemediğiniz bir işi yapmak durumunda kalırsınız; ya da istediğiniz işi yapar; ama karnınızı doyuramaz; evinizin geçimini sağlayamazsınız. Ancak pek çok iş sahibi ResellerBook sayesinde, internetteki işini kurmakta; ve, hem istediği işi yaparak para kazanmakta; hem de istemese de beğenmediği işlerden de gelir elde edebilmekte; kısacası çift koldan çalışmakta; ve maddi ve manevi doyuma aynı anda ulaşmaktadır.

Burhan Cebeci, ResellerBook kitabının yazarıdır. Ve kendisi, ülkemizin bir devlet üniversitesinde, öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Ancak internetten para kazanmanın da getirisini erken dönemlerde anlamış; ve bu iş için de araştırmalarını yapmış bir insandır. Araştırmalar sonucunda elde ettiği ise, ResellerBook ile bizlere kadar ulaşmıştır. ResellerBook 240 sayfadır. Ancak Burhan Cebeci, bizlere sadece bilgilerini sunmakla kalmamış, bunun yanında, ResellerBook kitabının değerinin tam iki katı fiyatta olan, bir yıllık 250 MB alanlı reseller; ve bir de hazır site armağan etmiştir. Yani ResellerBook kitabını almak isteyen; ancak internetten para kazanmak istediği halde internet hakkında hiç bilgisi olmayan herhangi bir kişi Burhan Cebeci’nin hazırlayıp bizlere sunduğu ResellerBook ile, internetten para kazanmaya başlamak için, herhangi bir arayış içine girmeden, direk, ResellerBook içerisindeki bilgileri, hazır olan web sitesi üzerinden uygulamaya geçebilecektir.

ResellerBook‘ta, belirtilen hediyelerden başka neler bulabileceğinize gelince: internetten para kazanmak için kurulacak olan internet sitesinde, bir isim sahibi olmak durumundasınız. Domain adı verilen bu ismin ise, internetten para kazanmaya elverişli olması; yani belirli kriterleri içermesi gerekmektedir. Domain için nelerin gerektiğini ResellerBook içerisinde bulabileceksiniz.

ResellerBook size, bir web sitesi armağan etmekte; ve bu web sitesinde ihtiyaç duyduğunuz her şey bulunmaktadır; ancak bunun yanında, yeni bir web sitesi kurmak istediğinizde, ResellerBook yöntemlerinden faydalanarak kendi işinizi kendiniz halledebilecek duruma geleceksiniz; çünkü, ResellerBook içeriğinde, kolay web site tasarımları yapabilmek; ve bunun yanında, yapmış olduğunuz web site üzerine ekleyebileceğiniz logolar da yapabilmek gibi bir durum ile karşı karşıya kalacak; ve herhangi bir webmastere ihtiyaç duymadan, kendi işlerinizi yapabilecek hale gelirsiniz.

Bunun dışında, kurmuş olduğunuz web sitelerinden, resellerBook sayesinde, adsanse ve adwords teknikleri ile, reklam yapabilme ve reklam verebilme tekniklerini de öğrenirsiniz. Bu da yetmezmiş gibi, affiliate marketing yöntemi ile, internetten para kazanmayı da öğrenir; ve sitenizi kısa zamanda geliştirerek, aktif gelir elde etmeye başlayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir