Paypal ile para kazanma

PAYPAL ÜZERİNDEN PARA KAZANMA

Paypal Nedir?

PayPal, kişilerin ve işletmelerin güvenli bir şekilde online para gönderme ve alma yoludur.

Paypal Hesabı Nasıl Alınır?

 1. Öncelikle üye kaydı için https://www.paypal.com/tr adresine giriyorsunuz. ( Eğer bu sayfa Türkçe açılmazsa sağ üst köşedeki bayrak resmini yan tarafını tıklayarak sayfayı Türkçe yapabilirsiniz.)
 2. Size göre sol taraftaki bölümde  PayPal’da yeni misiniz? Üye ol .yazısını göreceksinin buraya tıklayın.
 3. İkinci aşamada  ülke ve bölgeniz Türkiye diliniz Türkçe’yi seçtikten sonra bireysel, premier, ticari size uygun olanı seçip başlayın dersiniz.
 4. Karşınıza kayıt formu çıkar. Türkçe olduğu için gayet kolay hemen doldurun. Formu doldruduktan sonra kabul edin ve hesap oluşturun.
 5. Hesabınıza gelen maili aktif edin ettikten sonra işlem tamamdır.

Paypal İle Nasıl Para Kazanılır?

Paypal’a kayıt olup üye olduktan sonra asıl konumuz internetten para kazanmak için sizlere önereceğim siteye geldi.

Neobux diğer bütün sitelerden farklı bir şekilde hemen ödeme yapan bir  tıkla kazan (click money) sitesidir.

Neden Neobux?

Çünkü oldukça yeni bir site olmasına rağmen hızlı ve güvenilir bir ödeme sistemi geliştiren neobux diğer ptc (tıkla-kazan) siteleri arasında sivrilmeyi başarmış bir site olarak karşımıza çıkmakta.

Neobux sayesinde tıklayıp görüntülediğiniz her reklam karşılığı size ödeme yapar. Bu ödeme, 0.01 dolar gibi çok küçük bir rakamdır. Ancak, eğer siz alt üye (referal / referans) bulabilirseniz, kazancınız çok daha artacaktır.

NEOBUX NASIL ÜYE OLURUZ.

Neobux’a üye olmakta basittir. Maddeler halinde size anlatacağım

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi üyelik bilgilerimiz için gerekli kısımları dolduruyoruz. Kullanıcı adımız en az 4 en fazla 14 haneli olmalıdır. Kullanıcı adımız sadece harf ve rakamlardan oluşmalı ve mutlaka bir harf ile başlamalıdır. Password ve Password confirmation bölümlerine en az 4 haneli şifremizi yazıyoruz.

Eğer Üye olurken refeer (referans) ” ay01  ” yazar silmezseniz sevinirim. Referanssız üye olmak isteyen arkadaşlar ay01 kısmını linkten silerlerse referanssız bir şekilde üye olabilirler..

Referansta bir kaybınız yok çünkü, bu siteler referanssız üye olan kişileri para ile satmaktadırlar. Yani elinde sonunda birisine referans olarak görüneceksiniz. En azından referans ile üye olduğunuz da tanıdığınız veya yardımcı olan kişiye yardımınız dokunmuş olur.

 1. Neobux‘a kayıt olmak için buraya tıklayınız.
 2. Karşınıza çıkacak olan sitede üst kısımda Login ve Register menülerini göreceksiniz. Login kayıtlı üyeler için Register ( Kayıt ) yeni üyelerin kayıt olması içindir. Register yazan yere tıklayınız.
 3. Çok kısa bir kayıt formu vardır. Hemen doldurabilirsiniz.

Sonraki sayfada e-posta adresimize bir aktivasyon kodu gönderildiği ve bu kodu kopyalayıp Validation code for bölümüne yapıştırmamız gerektiği yazıyor. Bu sayfayı kapatmadan e-posta hesabımıza gidiyoruz ve bize gönderilen iletideki aktivasyon kodunu kopyalayıp belirtilen yere yapıştırdıktan sonra resimde görülen doğrulama kodunu hemen üzerindeki Image Verification kısmına girip Finish Registration butonuna basıyoruz.

Neobux’a kayıt olup üyeliğimizi gerçekletirdikten sonra “Login ” menüsünden giriş yapınız.

 • Username : Üye olurken kullandığınız kullanıcı adınız…
 • Password: Üye olurken kaydettiğiniz şifreniz
 • Secondary Password: 2. şifre (giriş yaptıktan sonra değiştirilebilir, şimdilik boş bırakıyoruz.)
 • Verification Code: Alttaki resimde görünen yazıları yazınız.

Daha sonra açılan pencerede  View Advertisements yazan yere tıklayarak reklamları görüntülemeye başlayacağız, Sağ üst köşede bulunanView Advertisements linkine tıklıyoruz.

Şimdi, açılan penceredeki yıldızların yanındaki yazılara tıklıyoruz ilk linkten başlayarak bütün reklamlara tıklayacağız. Yazıya tıkladıktan sonra ardından çıkacak olan kırmızı noktaya tıklıyoruz.

Kırmızı noktaya tıkladığımızda aşağıdaki resimdeki gibi bir sayfa açılacaktır ve üst kısımda sarı renkli yükleme barını göreceksiniz. (sayfayı kapatmadan bekleyiniz)

Daha sonra yükleme tamamladıktan sonra (Advertisement Validated!) yazısını görünce işlemimiz tamamlanmış olacak.

Ardından alttaki tüm linklere aynı şekilde tıklayarak, bu günkü tıklama işlemini tamamlamış oluyoruz. Eğer yeni üye olmuşsanız, bu da standart üyesiniz demektir ve genelde günde 4 reklam tıklayabilirsiniz. Premium üyeyseniz, 9 ve üzeri reklam çıkacaktır.

Bol kazançlar…

ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir