İnternetten Para Kazanma

İnternetten kazanç sağlamak  , ek gelirim olsun isteyen birçok kişi  internetten para kazanmak için çeşitli yollar ve yöntemlerle nasıl internetten para kazanırım sorusuna internette yaptığı araştırmalara göre karar verip kendine en uygun yöntemi seçip internette para kazanmak için gerekli çalışmalara başlıyor.

Peki internetten ne kadar para kazanılır?

Öncelikle söylemeliyim ki internetten para kazanmak için sizin yapacağınız çalışmalar, sabrınız, öz veriniz ve bu konudaki inancınız çok önemlidir. Diğer önemli olan konu ise internetten para kazanmak konusundaki kaynaklarınız ve bilgilerinizdir. Bu nedenle internetten para kazanmak istiyorum diyen arkadaşlara biraz dan güzel bir kaynak önereceğim.

İnternetten kazanacağınız para miktarı ise başlangıçta küçük miktarlarda olup bu sizin özverinizle 1000 TL den 10.000 TL ye kadar olabilir.

İnternetten Para Kazanma Yolları Nelerdir? Hemen sıralayayım.

 • Anket doldurarak para kazanmak
 • Mail okuyarak  para kazanmak
 • E-Ticaret ile para kazanmak
 • Reklam izleyerek ve tıklayarak para kazanmak
 • “Satış ortaklığından para kazanmak” (Affiliate Marketing Sistemi)
  PTC sitelerinden para kazanmak (Neobux, Bux.to v.b. gibi)
 • Google Adsense, Gitti gidiyor, Hepsiburada gibi sitelerin sponsorluğunu yaparak para kazanmak

İlk aklıma gelen yöntemleri sizler ile paylaştım. İnternetten para kazanma yöntemleri bunlarla sınırlı değil bu yukarıdaki yöntemler en çok ilgi görenler. İnternetten para kazanma yolları da internet kullanıcı sayısının her geçen gün artması ile buna bağlı olarak artacaktır. Yani arkadaşlar bu işin önü açıktır. Sizce de öyle değil mi?

Bu yollardan en iyi olan ise “ Satış ortaklığı sistemidir.” Yani İngilizce (Affiliate Marketing) Bu sistemi basit bir şekilde şöyle izah edeyim. Bir mağaza düşünün bu mağazada çeşitli ürünler var. Siz bu ürünlere satış ortağı oluyor ve sattığınız ürün başında %50, %75 gibi kar oranları ile ortak oluyorsunuz. Burada önemli bir ayrıntı ise siz bu işi sermaye olmadan yapıyorsunuz. Sadece ve sadece komisyonunuzu alıp geri kalanını ürünün sahibine bırakıyorsunuz. En güzel tarafı ise “sıfır risk” ile yapabileceğiniz bir iş internetten para kazanmanın o kadar da zor olmadığını göreceksiniz.

Bu sistemin işleyişini, internetten nasıl para kazanacağınızı ve size takıldığınız yerde yardımcı olacak bilgileri mesaj yolu ile verecek bir kaynağa ihtiyacınız var. Yani bu yolların anlatıldığı uygulamanın nasıl olacağını tüm ayrıntıları ile anlatan bir kaynak

Bugüne kadar internetten para kazanmak için hazırlanmış kaynaklar ise ;

 1. Google Kazançları E-Kitabı
 2. Para Babası E-Kitabı
 3. Affiliate Akademi
 4. Oline Darphane
 5. Nette Para Kazanma Kitabı
 6. Blog Bilimi Kitabı
 7. “Kazanç Sistemi Eğitim Seti”
 8. “Teobook Eğitim Seti”
 9. ePara Kazanma Rehberi

Yukarıda sayılan kaynaklar öne çıkmış kaynaklar olup size internetten para kazanmanız için çalışmalarınızda yardımcı olabilecek ve sizi başarıya götürebilecek internette para kazanma sistemini anlatan eğitim kitaplarıdır. Bir çoğumuzun burada yer alan eğitim setlerini, kitapları almaya bütçesi yetmeyebilir. Bu nedenle size faydalı olacağını düşündüğüm iki eğitim setinden bahsedeceğim bunlar Çağatay Berker’in hazırlamış olduğu Kazanç Sistemi Eğitim Seti diğeri ise Teoman Arslan’ın Teobook kitabıdır.

Kazanç Sistemi (burada) ile sahip olacakların;

Kazanç Sistemi E-Kitabı + Bonuslar  + Kazanç Sistemi Forumuna üye olarak forumdaki bilgilerden faydalanma + Takıldığın yerde mesaj yolu ile yardım alma

Tebook Kitabı ile sahip olacakların

Teobook E Kitap + Bonuslar + Direk Foruma Üyelik ile burada yayınlanan derslere sahip olursun.

Her iki eğitim seti de güzel hazırlanmış olup yeni başlayan, kısıtlı bütçesi olan arkadaşlar için kapsamlı bir eğitim seti olan Kazanç Sistemi’ni tavsiye ederim.

Bu eğitim setlerine ihtiyacım var mı diye düşünen arkadaşlar olabilir. İnternetten para kazanmak istiyorsanız iyi bir kaynağa ihtiyacınız olacak çünkü çalışmalarınızda takıldığınız yerler olacak soru sorabileceğiniz bir yerin olması ve güncel bilgelere ulaşabileceğiniz bir kaynağınızın olması çok büyük bir avantajdır. Takıldığınız bir yerde kitap yazarına soru sorabilir ve daha önce sorulmuş soruları da forumdan görebilirsiniz. Bu nedenle bu gibi eğitim setlerine ihtiyacımız var.

Şimdi Kazanç Sistemi Eğitim Setini  İncelemek ve İndirmek İstiyorsan.  BURAYA TIKLA

5 thoughts on “İnternetten Para Kazanma

 1. İnternetten para kazanmak adına yapılacak en mantıklı iş affiliate marketing (satış ortaklığı). Kısaca İnternet üzerinden yapılan komisyonculuk olarak düşünebilirsiniz. Herhangi bir ürün sahibi olmadan, başkaları tarafından satışa sunulan ürün veya hizmetlerin satışına yardımcı olarak komisyon alma işine affiliate marketing denir.
  Son zamanlardan E-Ticaret alanında en çok prim yapan sistemlerden birisi olmuştur. Böyle olması da son derece doğaldır çünkü bu sistem sıradan internet kullanıcılarına dahi yüksek gelir kazanma fırsatları sunar. Siz üreticinin satışına yardımcı olur ona kazandırırsınız. Üreticide size yüksek komisyonlar öder.
  Affiliate Marketing sistemi ülkemizde pek bilinmese de son dönemde yükseliş kazanmıştır. Affiliate marketing ile internetten para kazanma yolları

 2. Merhaba İnternet üzerinden iş imkanı konusu ile ilgili tarafıma sizden bilgi vermenizi rica ederim. Saygılarımla
  Canan DEMİR

   1. internet üzerinden kendime uygun iş imkanı nedir öğrenmek istiyorum her gün düzenli önerilen saatlerde girebilirim ve interneti kulanma konusunda bilgili sayılırım cevabınızı bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir