İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten para kazanmak isteyenler için sizlere önereceğim konu inernetten para kazanma konusunda iyi bir kaynak site bende internetten para kazanmak istiyorum diyen herkesin faydalanabileceği  forum tarzında hazırlanmış bir internetten para kazanma sitesidir.

İnternetten gerçekten para kazanılır mı?

Bugüne kadar kendim de internetten para kazanmak için internetten  para kazanma yollarının anlatıldığı çeşitli kaynaklardan, kitaplardan faydalandım. Teobook kitabı ( tıkla indir ) ve forumu internetten para kazanma konusunda aklınıza takılan her konuda bilgileri bulabileceğiniz, forum üzerinden sorular sorabileceğiniz, yeni dersler isteyebileceğiniz yönleri ile size bu konuda çok yardımcı olacaktır.

Bu sitede internetten para kazanmak isteyen girişimciler için hazırlanan eğitim seti ve paylaşım sitesi platformu tanıtılmaktadır. Amacınız online kazanç yöntemlerini öğrenmek ve kendi internet işinizi kurup para kazanmaya başlamak ise sitemizi inceleyebilirsiniz.

Aşağıdaki resimde Teobook forumundan (tıkla üye ol) bir görüntü görüyorsunuz.  Teobook paylaşım formunda  internetten para kazanma yöntemleri en doğru ve etkili bir şekilde anlatılıyor.

Teobook = İnternetten Para Kazandıran Kitap ve Forum

İnternetten para kazanmak ile ilgili yolculuk Amerika’da uzun zaman önce başlamış olup son birkaç yıldır ise ülkemizde çok hareketli günler yaşamaktadır. İnternet kullanımı ülkemizde de çığ gibi büyüyor. Bununla beraber internetten para kazanma yolları da her geçen gün artmaktadır. İnternetten nasıl para kazanılır konusunda araştırmalar yapan aylık kazancını 10.000-15.000 TL civarına çıkaran ve bu konudaki tecrübelerini kitap haline getirip satan insanların   bu tecrübelerini öğrenen internet kullanıcıları her geçen gün artmaya devam ediyor.

Benim düşüncem ise şöyle her gün yeni bir şeylerin ortaya çıktığı ülkemizde yenilikleri yakalayanlar bu işten en çok para kazananlar oluyor.  Ama bu işin nasıl yapıldığını öğrenmek için internetten kolay para kazanma konusunda yazılmış yol gösterici kaynak kitaplara her zaman herkesin ihtiyacı olacak. İnternetten para kazanma sistemi ülkemizde yeni ivme kazanmaya başladığından gelecek te çok daha iyi getirilerinin olacağını düşünüyor ve söylüyorum.

Teobook kitabı (şimdi indir) ve paylaşım platformunda internetten para kazanmak konusunda forum üzerinden ömür boyu alacağınız güncellemeler ve destekler  size çok yardımcı olacak ve katkı sağlayacaktır.

Teobook Forumda ( şimdi üye ol ) derslerin yanı sıra proje oluşturma ve bonus hediyeleri var.

1.Bonus Hediyesi:   Piyasadan 300 TL ile 500 TL arasında bir bedelle yaptırabileceğiniz web sitesi size hazır kurulmuş bir şekilde size teslim ediliyor.
2.Bonus Hediyesi: Anket doldurarak para kazanma kitabı. Anket doldurarak para kazanma e-kitabının piyasa değeri 19$ olup bu kitabı Teobook kitabı ile ücretsiz alıyorsunuz.
3.Bonus Hediyesi: Yine piyasa değeri 2000 TL olan profesyonel wordpress web sitesi temalarını ücretsiz alıyorsunuz.

Teobook e-kitabın (tıkla indir)  içeriği çok geniş kapsamlı olup internetten para kazanmak isteyen kişiler için oldukça faydalı olacak bir kitap ve forum.  Üyeler ile ayrı ayrı ilgileniliyor olması ise Teobook ile internette para kazanmanın daha kolay olmasını sağlıyor.

Teobook kitabını şimdi indirmek ve foruma üye olup incelemek için BURAYA TIKLAYINIZ.

18 thoughts on “İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

 1. Cok güzel her alanda internetten para kazanma yöntemleri var. WordPress ,seo, site kurma bilgileri her alanda ihtiyaca uygun bilgiler var. Bu bilgilerin sadece az bir kısmını anlatan bir sürü kitap,setler var. Burda hepsini bulabilirsiniz. Çalışmaları devam ediyor bitince cok güzel olacak inşallah.

 2. Öncelikle Teoman Bey’e böyle bir projeyi hayata geçirdiği için teşekkür ederim. TeoBook projesi altında bir çok internet girişimcisiyle tanışma, kaynaşma ve yardımlaşma fırsatı bulacağız. Bilgilerimizi paylaşarak daha da çoğaltacağız. Sonucunda siz bir kitap almakla kalmayıp, bir aileye dahil olacaksınız. Her adımda sizin yanınızda olacak, danışmanlık yapacak, yardımcı olacak bir aileye. Böyle bir desteği ve aileyi başka hiçbir ortamda bulamayacağınızın garantisini verebilirim. Teoman Bey’in projesiyle Türkiye’de ilk defa bir Para Kazanma Forumu kuruyoruz ve Hepinizi bekliyoruz.

 3. Kazanç Sistemi yazarıyım. Şahsen forum çok hoşuma gitti, gerçekten yararlı bir eğitim olmuş. Kalıcı işler yapmak ve düzenli bir kazanç elde etmek isteyen herkese gönül rahatlı ile tavsiye ederim. Türkiye de çıkan bir çok kopya ürüne karşılık böyle bir ürün görmek gerçekten herkes için yararlı olacak.

 4. Merhaba arkadaşlar, benim bir sitem yok henüz. Araştırma aşamasındayım, bu konuda yeterli bilgiye de sahip değilim. İncelediğim kadarıyla bu site bana çok yardımcı olacak. İstediğimiz konuyu tartışmaya açabilmemiz de çok güzel bir özellik. Bu siteyi hazırlayanlara çok teşekkür ediyorum.

 5. Özel Türkiye İnternet Girişimcileri Forumu hem ismiyle hem de içeriğiyle mükemmel. Kesinlikle abartmıyorum çünkü farklılığını forumu incelediğimde daha da iyi anladım.

  Forumda henüz dersler tamamlanmamasına rağmen ilk başta verilen bilgiler (özellikle teknik olanlar) çok sade ve anlaşılır. Böyle olması bence çok iyi çünkü çok fazla kafanız karışmadan öz bilgiye ulaşıyorsunuz ve pratik yaptıkça konuyu daha iyi anlayabiliceğiniz aşikar..

  Derslerin harf sırasına göre kategorilenmesi durumu daha anlaşılır yapıyor özellikle neyi ve nasıl takip ettiğinizi daha iyi anlayabiliyorsunuz.

  Değinmek istediğim önemli bir konu daha var o da özellikle Teoman Bey’in Google Adwords Reklamcılığına yönelmeden maliyetsiz bir şekilde internet girişimciliğini yapabilmemizi öğretmesidir. Bu da herkese uzun soluklu bir kazancın kapısını açar diye düşünüyorum.. Yani Teoman Bey bize tabiri caizse Balık tutmayı öğretiyor… 🙂

  Proje için teşekkür ediyorum.

 6. Bu forum tek kelimeyle harika.Yaklaşık 2 senedir internetten nasıl para kazanılır konusunu araştırıyorum.Bugüne kadar bu işi ögrenmek uğruna birçok ürüne para yatırdım. Hiçbirisi bu ürün kadar gerçekci,detaylı,güncel ve en önemlisi sürekli değildi.Süreklilikten kastım bu foruma üye olduğunuzda hiçbir zaman yanlız başınıza kalmayacaksınız. Sizin gibi internetten para kazanmayı meslek edinmiş(veya edinecek) ve bu işe gönul vermiş insanlarla sürekli irtibat halinde olacaksınız. İnternet girişimciliğini meslek olarak kabul eden herkese bu ürünü gönül rahatlıgı ile tavsiye ediyorum.Forumda buluşmak ve paylaşmak üzere herkese bol kazançlar.

 7. Sisteme şimdi giriş yaptım ve bir göz ucuyla herşeyi gözlemledim ve herşey herkezin anlıcağı şekilde düzenli ve oturaklı dizayn edilmiş öncelikle ellerine emeğine yüreğine sağlık teoman abi..Seni uzun süredir takip eden birisi olarak senin yeni internet girişimcilerine yakaşımınla olsun yazdığın olumlu , samimi yazılarınla tanıdım ve uzun süredir de takip ediyorum yaklaşık olarak 5 yadır internetden para kazanma konusuyla ilgleniyorum ve bir çok kitap yazarı olsun blogcu olsun kişilerle sohbetim oldu olumlu yada olumsuz ama hiç birinde görmedğim yardımları ve bizlere bişeyler vermek isteğindeki çabayı gördüm sende bi kitap yazıp yüksel rakamlara satabilirdin ama sen bize bi avuç kitapdan daha çoğunu sundun umarım herkes bu formun kıymetini bilir.. tşkler teoman abi emeklerin için

 8. Yaklaşık 9-10 aydır ufak ufakta olsa internetten para kazanma ile ilgili araştırmalar yapıyorum. İşin mantığını başta çok karmaşık gibi olsa da kavradım. Ama kendimi hala çok acemi ve bilgisiz olarak addedip sürekli araştırıyor, okuyor ve takip ediyorum. Çünkü bu işi çok ciddiye alıyor, Allah’ın verececeği ömür ve izin müddetince de yapmayı düşünüyorum. Her yerden bilgi almaya, rast gelen her yere üye olup, en ufak detayı (ve özellikle hiç denenmemiş çok değişik kazanç yolları var mı diye) atlamamaya çalışıyorum. Sizin sitenizi ve kısa bir süredir de forumunuzu da takibe aldım. Bu arada çevremdeki ilgili arkadaşlara da tavsiye ediyorum sitenizi. Biraz önce dedim ya acemiyim diye, bundan olsa gerek özellikle siteniz bana çok karmaşık geliyor. Bir konuyu okurken o içeriğin içinde bir yere tıklıyorsun, orda başka bir yere derken esas konu dağılıp gidiyor. Benim tavsiyem tüm içeriklerin solda veya sağdaki navigasyonda tek tek sıralanması ve ana konunun alt içeriklerinin o ana konunun altında bilinecek şekilde sıralanmasının yapılması. Selamlar, kolay gelsin…

 9. Yaklaşık 3 aydır internetten para kazanma yöntemlerini takip ediyorum.Teobook projesiyle 1 ay önce clickbankers.com sitesinde tanıştım O zamanlar proje yapım aşamasındaydı sabırla bekledim çıktığı ilk gün ilk alanlardan oldum.Hedefim blog yazarlığını öğrenmek ve internetten para kazanmak konusunda kendimi geliştirmekti. Teobook projesine bu nedenle katıldım.İnceledim kendimi şanslı hissettiğimin farkına vardım ! Neden’mi ; Proje o kadar kaliteli’ki katılmakla kalmadım aynı zamanda işinde (internetten para kazanma) uzman çok değerli arkadaşlar olduğunu fark ettim.Yeni bilgileri her zaman paylaşan bilmediğiniz noktalarda fırsat ve zaman buldukça yardımlarını esirgemeyen arkadaşlar.Bir Düşünün ! Her Zaman güncel ve Çok Değerli Bilgilere Herkesten Önce Ulaşabiliyorsunuz ! Bonus’lu ürünlerin bol olduğu( bu çok işime yaradı) .)) Sosyal içerikli Her Zaman Gelişen Gelişmekte olan Harika( bunu hak ediyor) Bir Proje….Ben blog yazmayı öğreniyorum ve hızlı kazanç sistemleri sayesinde para kazanıyorum kendimi hedeflerime daha yakın hissediyorum. Teobook projesine katkısı olan herkese teşekkür ediyorum..

 10. Teoman hocam gerçekten çok iyi iş başarmış. Ayrıca özel üyeliğe geçmeden normal üye olarak foruma giris yapabiliyorsunuz ve yazamıyorsunuz. Bunun nedeni ilk önce forumu tanıyıp bilgileri okumaktır. Direk olarak özel üye olarak başlanılsaydı hemen ardı ardına sorular sorulmaya başlanırdı? Teoman hocanın bu düsüncesini çok takdir ettim

 11. Merhaba teoman bey;

  Ben bu işi yeni keşfetmiş olanlardanım.Tesadüfen sitenizi buldum.
  Diğer siteleride çok inceledim fakat,nedese sizin siteniz bana çok daha inandırıcı geldi.İnternetten para kazanmak istiyorum ama yanlış insanlara denk gelmektende korkuyorum o nedenle sürekli arkadaşların yorumlarını okuyorum,sizinle ilgili yorumlar çok olumlu demekki dürüstlüğünüzü kanıtlamışsınız.Sizi tebrik ederim, kitabınızı almayı düşünüyorum, başarılar dilerim.

 12. Forum daha yeni kurulmasına rağmen her geçen gün içeriği güçlenmeye devam ediyor. Bu forum projesinin en güzel yanı ise etkileşimli olması. Diğer ürünler Cdden ders izlemek gibi gelecek ama bu forumla öğretmeniniz ve deneyimli öğrencileri bir yerde olacak. En kızdığım olaylardan biri de kitap sahiplerinin “ömür boyu güncellemeler bedava olacak” diyip de şu yöntemi öğrenmek isterseniz bu kadar para verin şu bölüme katılın vb dyerek sizden sürekli para talep etmesiydi. Forum zaten interaktif olduğundan güncellemelerden anında haberdar olacak, bir başkasının sorduğu sorunun cevabından siz de haberdar olacaksınız. Böylece aklınıza gelmeyen şeyleri de öğrenme imkanınız olacak. Aynı şekilde birisinin sorusuna o konu hakkında fikir sahibi diğer üyeler de cevap verebileceği için daha hızlı cevap alacaksınız.

  Forumda sadece bir iki yöntem değil tüm yöntemler olacağı için kendinize uygun olan bir çalışma sistemi kurabileceksiniz. Vazgeçilecek gibi bir iş değil ama diyelim ki vazgeçtiniz ve bu işi bıraktınız ama kazançlarınız ve gelirleriniz sizin peşinizi bırakmayacak.

 13. Merhabalar;
  Yaklaşık 6 aydır internetten para kazanma yöntemlerini araştırıyorum. Elime geçen çoğu eğitim seti o kadar kafa karıştırıcıydı ki, anlamak için satışa, reklama ayıracağınız enerjiyi kitabı anlamaya harcıyordunuz. Teobook’un beni etkileyen en güzel tarafı, sessiz sakin, huzurlu bir kütüphaneyi andırmasıydı. Aradığınız tüm kitaplar kategorilenmiş, alıp alıp okuyorsunuz. Aradığınızı bulamazsanız görevliye talep ediyorsunuz kategoriye ekleniyor gibi yani. Ekstra para talebi, elimizde bu bilgi varsa ekleriz olayı yok. Acaba soru sormak için ürün sahibini Msn’de denk getirebilirmiyim, mail attım mailime bugün cevap gelirmi acaba derdi yok. Kısacası forumun düzeni, disiplini çok hoşuma gitti. Geriye okuduklarınızı anlamak, anladıklarınızı uygulamak kalıyor. Anlamadıklarınızı konu altına yazabiliyorsunuz ve işin en güzel tarafı Teoman bey yada birkaç görevli değil, o konu hakkında bilgili herkes cevaplayabiliyor. Bu doğrultuda farklı fikirlere, bilgilere yer verilmiş olunuyor. Teşekkürler Teoman bey. Teobook’ta görüşmek üzere.

 14. Bakınız! İnternetten para kazanmak için onlarca yerli yabancı siteye üye oldum en fazla 3 gün sürdü, bosyere zamanımı harcadım. Sonunda buldum çok samimi olarak söyluyorum, ilk ay en az 500 tl elde ediyorsunuz, slogan yada reklam olsun diye demiyorum, sadece deneyin!

 15. Forumun içinde sadece bilgilerin verilip ne yaparsan denilmemesi en önemlisi, neyi nasıl yapacağımız çok iyi açıklanmış ve daha forum şuan çok yeni olduğu halde kendi çabalarımla öğrenemediğim birçok şeyi öğrendim.Sanırım bu eğitim sayesinde 18 yaş altı girişimci adayları artık kazanan girişimciler olacak. Bu işi öğrenmek için para verecek kadar istekli insanlara benimde bir tavsiyem var, sadece clickbank a endekslenmektense bu eğitimi alarak diğer bütün affiliate alanlarında nasıl para kazanılır öğrensinler, tabi bu benim düşüncem.
  Saygılarımla.. Ozan Salman ASUTAY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir