İnternetten nasıl para kazanabilirim

Sende artık internetten para kazanmaya başla…

Şuana kadar yayınladığım yazılarda internetten para kazanma yollarından sizlere bahsettim. Bunun nedeni internetten para kazanma yollarının ilerleyen yıllarda daha da büyük bir  potansiyel oluşturacağına inandığımdandır. Sizce de öyle değil mi?

Bugün internetten para kazanmak için atacağınız küçük bir adım gelecekte sizin için iyi bir yatırım olacaktır. Kendim de internetten para kazanmak için çeşitli yollar denedim. Son 1 yıldır internetten para kazanmak için daha fazla çaba göstermeye başladım diyebilirim. Başlangıç noktası olarak ilk önce internet sitesi yapmayı öğrenmek istedim. İnternet sitesi yaparak iyi para kazanılacağını düşünüyordum. Buna ek olarak 1-2 kursa da gittim. Kısaca kendime yetecek kadar bir şeyler öğrendim. Bu işlere başladığımda internetten para kazanmak için de çok fazla yol seçenek, kaynak bilgi site yoktu. Bir çok webmaster’ın bildiği gibi önce google’dan para kazanmak için uğraştım. İnternet masraflarımı buradan çıkarmaya başladım.

İnternetten para kazanmak için  domain aldım. Domain ( alan adı yani site adı ) ne demek onu öğrendik. J Sonra domain ile işin olmadığını hosting de gerekli olduğunu öğrendim. Hosting ( sitenin barınacağı alan )  işini de bir firmadan hallettik. Hatta aldığım bir domaine müşteri bile çıkmıştı. Bu işlere severek bir heyecanla ek iş , ek gelir olur düşüncesiyle başladım. Bazı dönemlerde duraklama dönemleri de yaşadım. Ama heyecanımı hiç yitirmedim.

Şuan da olduğu gibi  internetten para kazanma yollarının anlatıldığı kitaplar eğitim setleri yoktu. Şuan site yapmak için hazır  scriptler, yazılımlar var bunlar oldukça da kolaylaştı.

Bunları neden anlatıyorum bazıları bu kadar yazıyı belki de okumaz bile, büyük bir kısmını kısalttım aslında. Ziyaretçileri yersiz yere sıkmamak gerek.

İnternetten para kazanmak isteyen bu işle daha önce hiç ilgisi ve bilgisi olamayan kişilerde internetten para kazanabilir mi diye sorarsanız. Evet kazanabilir önemli olan doğru adımı atmak doğru adresi bulmaktır. Google’da Arama Yapmayı Bilen , Facebook’a Girebilen Herkes Yapabilir Yani Bu İş İçin Ne İngilizce Nede Bilgisayar Bilgisine İhtiyacınız Yok.

Peki Ne Yapmam Lazım ?

Öncelikle Ön Yargılarından Kurtulmalı , Ben Kazanacağım Demelisin.

Şimdi sıra geldi tavsiyemize bugüne kadar bir çok kaynak inceledim bunlar içinde dolu dolu ve sizlere büyük fayda sağlayacağını düşündüğüm Kazanç Sistemi Eğitim Setini ( Buradan Bak ) önermek istiyorum.

Affiliate marketing bu iki kelimeyi belki içimizde duyanlar vardır. Affiliate marketing İngilizce olması gözünüzü korkutmasın bildiğiniz bir iş “Affiliate Marketing”  Türkçe anlamı “Satış Ortaklığı” hali hazırda olan ürünlere satış ortağı olarak %30 ile %70’ lere varan rakamlarla kar ortağı olmaktır. Basit yani siz komisyoncu gibi çalışırsınız ama internetten tabi bu işten para kazananları merak ediyorsanız onlarında birçok örneği var. Bu iş ile evden para kazanabileceksiniz.

Affiliate marketing yani satış ortaklığı yapabilmeniz için aradığınız her şey işte bu eğitim setinde Kazanç Sistemi Eğitim Setinde (burada) mevcut arkadaşlar. Bu eğitim setine kavuştuğunda aklınıza takılan her soruyu mesaj ile  sorabilecekseniz de , ücretsiz foruma üye olabilecek tüm bilgilerden anında faydalanabileceksiniz. Dört dörtlük eğitim seti başka bir şey söylemeye gerek görmüyorum.

Buyrun buradan kitapla ilgili tüm detayları ve internetten para kazananları görebilirsiniz.

Bu konu hakkındaki düşüncelerim bu kadar arkadaşlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir