Hibe Krediler Kitabı

Ülkemizdeki hibe kredilerden ne kadar haberdarsınız. Hiç yatırım yapmayı düşündünüz mü? Projeniz için yeterli miktarda sermayeniz var mı? Aslında hibe kredilerden faydalanmak istiyorsunuz ama bir iş fikri mi aklınıza gelmiyor. Bu saydığım sorular yatırım yaparak, üretim yaparak yada hizmet sağlayarak para kazanmak isteyenlerin projelerini hayata geçirmeleri için bilgi almak istedikleri bir takım sorulardır.

Avrupa Birliği uyum süreci ile başlayan bir çok hibe kredi programı olmasına rağmen bu kredilerden ne yazık ki bazılarımızın hiç haberi yokken bazılarımız ise yüzeysel bir bilgiye sahibiz. Yatırım yapmak, üretim yapmak isteyen, işini büyütmek isteyen,  projesi olan her şeyden önemlisi istihdam yaratmak isteyen kişi ve kobilere bu amaç uğruna devlet kurumlarının ve Avrupa Birliği’nin ve Dünya Bankası’nın sağladığı fonlar hakkında yeterli düzeyde bilgiye sahip olmadığımız için bu fonlar malesef kullanılmadığı için bir süre bekledikten sonra geri gönderiliyor.

27.000 TL. den Başlayan Hibe Krediler Kimlere Veriliyor?

Bir iş fikriniz var;

Tarım, hayvancılık, tekstil, teknoloji, sanayi, hizmet, programcılık ve benzeri alanlarda projeleriniz için devlet tarafında hibe kredi ile projeleriniz destekleniyor.

Bunun yanında KOBİLEREDE DESTEK VAR.

Şuan hali hazırda bir işiniz var ama siz bu işi büyüterek daha fazla üretim yapmayı hedefliyorsunuz. Sizler için de 50.000 TL den başlayan ve binlerce liraya varan destekler mevcut.

Hibe krediler den faydalanmak için biraz çaba gayret göstermeliyiz. Bunlar gerek işimizi büyütmek gerekse yeni iş olanakları yaratmak için çok değerli sayılabilecek imkanlardır. Hayvancılık alanında bir proje gerçekleştirdiğinizi düşünürsek veya hayvancılık ile ilgili entegre bir tesis kurduğunuzu düşünürsek bunun hem istihdam, hem ihracat yönünden ülke ekonomisine olan katkısının ne kadar değerli olduğu hiç şüphesizdir.

Hibe Krediler Kitabı İndir
Hibe Krediler Kitabı İndir

Hibe Krediler Nasıl Alınır?

Aslında hibe krediler olduğunu bir çoğumuz az çok bilmemize rağmen nasıl alınacağı, nereye başvuracağımızı ve bu hibe kredileri kimlerin alabileceği konusunda da hemen hemen çoğumuzun bilgisi yok.

Hibe kredisi almak isteyenlere yönelik danışmanlık hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Günümüzde hibe kredisi nasıl alınır sorusu kendi başına bir sektör oluşturmuş ve bu danışmanlık şirketleri sizin projeleriniz için danışmanlık hizmetini vermektedirler ve bunun karşılığında girişimcilerin yada kobilerin alacakları teşvik miktarlarından belirli oranda komisyon bedeli almaktadırlar. Elbette hibe kredisi almak isteyen girişimciler ve kobiler için bu bir alternatif fakat sizlere ben başka bir olanak ile ilgili bir bilgiyi vereceğim. Bu olanak Hibe Kredisi almak isteyenler için hazırlanmış Hibe Kredileri Kitabı dır. Bu kitapta sizin hayal ettiğiniz projeleri gerçekleştirmek için her türlü bilgi bulunmaktadır. Hibe Kredisi Kitabını aldığınız takdirde daha ucuza daha kaliteli bir hizmet almış olursunuz. Ayrıca bu kitabı alanlara danışmanlık hizmeti de ücretsiz verilmektedir.

HİBE KREDİLER KİTABI

Uzun araştırmalar sonucunda hazırlanan hibe kredisi kitabında

Hibe Kredisi Nasıl Alınır, Ne Yapılmalıdır?
Hibe Kredisi İçin Nereye Başvurmamız Gereklidir?
Proje Nasıl Hazırlanır?

Bu ana 3 soruya cevap veren kime gideceğinizi anlatan basit ve sade bir dille bilgileri kafanızı karıştırmadan size sunan alıp okuyarak projeleriniz için hibe kredisi alabileceğiniz rehber bir kitaptır.

Eğer isterseniz Hibe Kredisi Kitabının İçeriği ile ilgili buradan bilgi talep edebilirsiniz.

Hibe Kredisi Kitabının yanında işinize çok yarayacak 2 farklı kitapta hediye edilmektedir.

  1. Bir iş fikri bulma klavuzu
  2. Proje hazırlama klavuzu

Hibe Kredisi kitabı bir E Kitap olduğu için hemen bilgisayarınıza indirip okumaya başlayabilir ve hibe kredi programları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hibe ve Krediler Kitabının İçeriği İse Şöyle

2 thoughts on “Hibe Krediler Kitabı

  1. piknikçilere, lokantalara, pastanelere, dönercilere, restaurantlara, turistik tesislere porsiyon halinde yalancı tavuk göğsü tatlısı yaparak satmak

    nasıl hibe kredisi alınır.

  2. bu aksam hibe desteği için girdiğim bütün siteler hep kitap satmanın yolunda çok yardımcı olmak istiyorsanız internettende yardımcı olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir