Anket Doldurarak Para Kazanmak

20 Kasım 2010 | Yazar admin | Anket Doldurarak Para Kazanma, E-Kitaplar, Eğitim Setleri, Genel, İnternetten Para, İnternetten para kazanmak, Tavsiyeler Etketler: , , , , , , ,

Online Anketör Anket Ultimatom

Anket Doldurarak Para Kazanın!Sadece 25 dk içinde Doldurduğunuz Tek Anketten 10-85 TL Kazanç Sağlayın!

Günümüzda Anket şirketleri artık anketörlere maaş ödemek yerine, anketlerini internetten anket doldurmak isteyen kişilere para ödemeyi tercih ediyor. Durum böyle olunca internet üzerinden anket doldurup para kazanmak isteyenlere yeni kazanç fırsatları doğuyor. Sizde anket doldurup para kazanabilirsiniz.

Rekabet arttıkça yeni firmalar pazara girdikçe pazar payını genişletmek isteyen şirketler piyasa araştırmaları yapmak için oldukça büyük bütçeler ayırıyorlar. Piyasa araştırmaları artık internetten anket yolu ile yapılıyor.

 

Bonus: Otomatik Anket Doldurma Programı Ücretsiz!

 

Etiketler: , , , , , , ,

5 Yorum “Anket Doldurarak Para Kazanmak” için

 1. sevil şahin dedi ki:

  Anket işine katılmak istiyorum ama kitabı aldıktan sonra bana gelen anket maillerini yapınca nasıl nakit işlemi gerçekleşecektir. Bilgi verirseniz düşünüyorum…

  • admin dedi ki:

   Merhaba Sevil Hanım Anket firmaları ödemeleri anket başına öderler. Para hesabınıza yatar. E-Mail adresinize gönderilecek anketleri, ister manüel ister size verilecek programla birlikte doldurabilirsiniz.

 2. hamdiye şahin dedi ki:

  Kitabı satın almadan başlayamaz mıyım.

 3. sezai dedi ki:

  Bakınız! İnternetten para kazanmak için onlarca yerli yabancı siteye üye oldum en fazla 3 gün sürdü, boş yere zamanımı harcadım. Sonunda buldum çok samimi olarak söylüyorum, ilk ay en az 500 tl elde ediyorsunuz, slogan yada reklam olsun diye demiyorum, sadece deneyin! Aşağıdaki linkten bilgi edinip kayıt olabilirsiniz..

 4. Vefa Aliyeva dedi ki:

  Merhaba, sizi Azerbaycandan rahatsiz ediyorum. Azeriyim, bende bu anket isine katilmak istiyorum, acaba yurtdisindan mumkunmu? cok cazip geldi bana bu is.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir